برگزاری نخستین همایش ملی “ایران، جغرافیای مهربانی” در سبزوار

متن پیام محمدباقرقالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی به همایش ملی “ایران، جغرافیای مهربانی” در سبزوار

نیکوکاری میوه شیرین درخت پرثمر رشد یافته از زلال فطرت آدمی است. نگاه توحیدی، هستی را یکپارچه و منسجم و در هم تنیده می‌بیند و برای انسان مسوول و وظیفه‌شناس و پرورش‌یافته در مکتب اهل بیت (ع)، میراث گران‌بهای ایثار و از خودگذشتگی، دغدغه‌مندی برای رفع نیاز انسان‌ها و تلاش برای تحول و تغییر جوامع انسانی را به ارمغان می‌آورد.

اینک که دیار سربداران، دیار دلیران و شهر شهیدان نام‌آور، میزبان جمعی ارزشمند از نیکوکاران پاکباز ملی و منطقه ای است، لازم می‌دانم ضمن ابراز ارادت به مردم خوب این خطه ولایتمدار که در طرح ارزشمند “هر محله یک قربانی” مورد لطف و عنایت رهبری قرار گرفتند، از همه عزیزانی که با حضور در همایش “ایران، جغرافیای مهربانی” بار دیگر نیکوکاری و جوانمردی را تکریم و تشویق می‌کنند، تشکر کنم.

امید است رویکرد مجلس یازدهم، ضد تبعیض برای قوی کردن تک تک مردم ایران و همچنین ساماندهی نهادهای حمایتی، مکمل و تسهیل‌گر فعالیت‌های مجاهدانه خیران از خودگذشته و مهربان سراسر کشور باشد. از خداوند متعال برای تمامی عزیزان و نیکوکاران حاضر در این همایش، به ‌ویژه مسئولان صدا و سیما، که ابتکار این عمل خیر را بر عهده گرفتند، خیر و برکت و توفیق روزافزون مسئلت می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *