اجرای بیش از یک میلیون و ۲۵۰ هزار مترمربع آسفالت معابر شهری سبزوار، طی ۵ سال

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سبزوار گفت: در ۵ سال گذشته یک میلیون و ۲۵۰ هزار و ۵۰۰ مترمربع آسفالت معابر شهری  سبزوار آسفالت شده است.

حسین دولت آبادی با بیان این مطلب افزود: یکی از اقدامات مهم شهرداری ایجاد زیرساخت مناسب برای حمل و نقل شهری است که در این راستا طی مدت مذکور با صرف ۱۵۶ هزار و ۳۰۰ تن آسفالت، مساحتی معادل یک میلیون و ۲۵۰ هزار و ۵۰۰ مترمربع از معابر اصلی، فرعی  و کوچه های شهر آسفالت شده است.

وی بیان کرد: این عملیات شامل روکش آسفالت خیابان‌های جدید، اصلاح روکش‌های معابر قدیمی، کوچه های سطح شهر، محوطه سازی ها و لکه گیری معابر بوده است.

او در ادامه تصریح کرد: در این راستا در سال ۹۵، ۲۶۴ هزار و ۶۴۰ مترمربع، در سال ۹۶؛ ۲۲۰ هزار و ۲۴۰ مترمربع، در سال ۹۷؛ ۳۲۱ هزار و ۶۸۰ مترمربع، در سال ۹۸؛ ۱۴۸ هزار و ۶۴۰ متر مربع، در سال ۹۹ تا پایان مردادماه؛ ۱۶۱ هزار و ۵۸۷ مترمربع و در سال جاری تاکنون(پایان تیرماه) ۱۳۳ هزار و ۶۸۰ مترمربع از کوچه ها، معابر خاکی، کمربندی، حفاری ها و لکه گیری معابر صورت گرفته است.

دولت آبادی تاکید کرد: در سال جاری تا کنون ۲۷ کوچه به صورت مشارکتی با متراژ ۱۹ هزار و ۵۰۲ مترمربع، آسفالت خیابان های خاکی، کمربندی و روکش با ۸ مورد و مساحت ۱۰۸ هزار متر مربع، حفاری های آسفالت شده با متراژ ۴۵۷۸ متر مربع و لکه گیری ها نیز با ۱۶۰۰ مترمربع انجام شده است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سبزوار اظهار کرد: همت مدیریت شهری خدمت به شهروندان و ایجاد فضایی با نشاط برای ساکنان سبزوار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *