شهرداری مجری ادامه بهسازی کال عیدگاه شد

معاون فنی و عمرانی شهرداری سبزوار گفت:

پس از جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان با حضور مدیرعامل شرکت آبفای استان، شهرداری به عنوان مجری طرح، ادامه بهسازی کال عیدگاه را از امروز آغاز کرد.

جعفر صائمی نسب با بیان این مطلب افزود: پس از بازدید میدانی اعضای شورای حفاظت منابع آب شهرستان از محدوده کال عیدگاه در انتهای خیابان جهاد، مقرر شد مدیریت، نظارت و طرح بر عهده شرکت آب منطقه ای و شهرداری سبزوار به عنوان مجری طرح کار بهسازی کال عیدگاه را از بستر و حریم کال عیدگاه یعنی تقاطع جهاد تا پل زیرگذر کمربندی جنوب پس از تایید گزارش مشاور آب منطقه ای توسط ادارات ذیربط آغاز نماید.

وی بیان کرد: امروز این مهم با تلاش تیم های عمران و پسماند شهرداری کار پاکسازی و اصلاح شیب کف، جداره سازی و تکمیل کال عیدگاه آغاز شد تا معضل ۲۰ ساله ی کال عیدگاه سبزوار به پایان برسد.

او اظهار کرد: فاز دوم طرح بهسازی کال عیدگاه از حدفاصل پل زیرگذر کمربند جنوبی تا تقاطع کال شور خواهد بود که پس از اجرایی شدن مطالعات آغاز خواهد شد.

صائمی نسب گفت: شهرداری با تمام توان در حوزه های مختلف عمرانی در حال تلاش برای توسعه شهری است، امید است مجموعه این اقدامات سبب جلب رضایت شهروندان و ارتقا ارائه خدمات به آنان شود.

گفتنی است از دقایق ابتدایی آغاز بهسازی کال عیدگاه، رجب زاده شهردار سبزوار و صائمی نسب معاون فنی و عمرانی شهرداری در محل کال عیدگاه حضور یافته و از روند اجرای عملیات بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *