اهدای نشان‌های آسیایی ساواته‌کاران سبزواری به خانواده شهید الداغی

سبزوار

🔹 ابوالفضل وحدتی، مسئول کمیته نهادها و ارگان‌های انجمن ساواته ایران و رئیس انجمن ورزشهای رزمی شهرستان سبزوار اعلام کرد.

ورزشکاران این شهرستان که در مسابقات کاپ آزاد آسیایی ساواته در ازبکستان موفق به کسب هشت نشان رنگارنگ شده بودند، مدال‌های خود را به خانواده شهید غیرت “حمیدرضا الداغی” اهدا کردند.

ابوالفضل وحدتی گفت : ساواته کاران قهرمان سبزواربه منظور پاسداشت مقام شهید غیرت و جوانمردی، مدال های قهرمانی خود در مسابقات آسیایی را به خانواده شهید الداغی اهدا کردند چرا که قهرمانان واقعی شهدا هستند که با نثار خون خود امنیت و عزت را برای نظام جمهوری اسلامی به ارمغان می آورند.

وی اضافه کرد: مسابقات کاپ آزاد جهانی تاشکند روزهای گذشته در ازبکستان با حضور ورزشکارانی از کشورهای مختلف آسیا در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شده بود.

وی افزود: در این مسابقات سجاد دارینی ۲ نشان طلای کاپ آزاد و قهرمانی آسیا، سجاد بلوچی ۲ طلای کاپ آزاد و قهرمانی آسیا، مجتبی دولت آبادی یک طلای کاپ آزاد و قهرمانی آسیا، امیررضا زرقانی یک طلای کاپ آزاد و یک برنز قهرمانی آسیا و احسان فسنقری نیز یک نقره کاپ آسیا را کسب کردند.

ساوات یا بوکس فرانسوی، یک هنر رزمی فرانسوی است که در آن استفاده از ضربات دست، پا و سلاح‌های سرد آموزش داده می‌شود. جوادباشتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *