دستگیری ضارب نزاع منجر به فوت در سبزوار

دادگستری سبزوار

صابری، دادستان عمومی و انقلاب سبزوار گفت:‌ ضارب یک نزاع منجر به فوت در سبزوار تنها پس از گذشت هشت ساعت دراین شهر دستگیر شد.

صابری گفت :‌ طبق تحقیقات انجام شده در روز پنجشنبه ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه یک فقره نزاع به علت اختلاف شخصی واقع در شهرک فرودگاه بین ۲ مرد ۳۵ و ۳۰ ساله به وقوع پیوست که مرد ۳۵ ساله با اصابت ۲ ضربه چاقو به نقاط حیاتی مجروح شده و برای ادامه درمان به مشهد منتقل شد که متاسفانه ظهر جمعه درگذشت.

وی افزود: با توجه به نوع و محل جراحات وارده، دستور لازم در همان ساعات اولیه وقوع حادثه، با هدف شناسایی ضارب و تشکیل گروه جنایی صادر و اقدامات تعقیبی شروع شد و بازپرس ویژه قتل نیز با حضور میدانی در همان ساعات اولیه به بررسی و جمع آوری دلایل اقدام کرد.

دادستان عمومی و انقلاب سبزوار گفت: با پیگیری و نظارت لازم، متهم با تلاش پلیس اطلاعات و پلیس آگاهی در کمتر از هشت ساعت در خارج از استان خراسان رضوی دستگیر و به سبزوار منتقل شد.

بر این اساس و در ادامه در ساعت پنج صبح روز جمعه بازپرس با تحقیق لازم از متهم و پس از اقرار وی به درگیری و وارد کردن صدمات به اتهام شروع به قتل عمدی، وی را با قرار بازداشت موقت به زندان معرفی کرد.

وی افزود: با توجه به موثر نبودن اقدامات درمانی در مرکز استان و درگذشت فرد مضروب، نوع اتهام به قتل تغییر یافته و متهم به اتهام قتل عمدی بازداشت است. جوادباشتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *