دستگیری شکارچیان غیرمجاز در جغتای

جوادباشتنی

رییس اداره حفاظت محیط‌ زیست جغتای گفت : ۱۵ متخلف شکار، حمل و نگهداری سلاح و مهمات غیرمجاز در قالب پنج گروه در ۲ ماه گذشته در زیستگاه‌های این شهرستان دستگیر شدند.

عباسعلی خسروی گفت : این متخلفان شکار غیرمجاز در طرحی شبانه روزی و پایش مناطق از سوی یگان حفاظت محیط زیست شهرستان جغتای در راستای پیشگیری و برخورد با تخلفات شکار و صید غیرمجاز شناسایی و دستگیر شده اند.

وی اظهار داشت: از این متخلفان علاوه بر کشف پنج قبضه سلاح شکاری گلوله زنی و مهمات، ادوات شکار و صید، اجزای لاشه یک راس قوچ وحشی، یک راس میش وحشی، ۲ راس آهو کشف و سه دستگاه موتورسیکلت آنان که در امر شکار مورد استفاده قرار گرفته بود، توقیف شده است.

خسروی گفت: همچنین با رصد شبکه های اجتماعی به منظور پیشگیری از تخلفات حوزه شکار و صید، طبق قانون انتشار محتوای مجرمانه جرم در فضای مجازی ۲ فقره پرونده تخلف نیز با همکاری پلیس فتا تشکیل شده است.

رییس اداره حفاظت محیط‌ زیست جغتای با قدردانی از همکاری فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان، از دوستداران محیط زیست درخواست کرد در صورت مشاهده تخلفات شکار و صید با سامانه ۱۵۴۰، یا شماره تماس های ۴۵۶۲۱۲۵۳ و یا ۰۹۱۵۸۰۰۵۲۵۶ تماس برقرار کنند. جوادباشتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *