برادر کشی با شلیک گلوله !

جوادباشتنی

جوان ۳۱ ساله ای که برادر بزرگ ترش را به خاطر اختلافات مالی میلیاردی و با شلیک گلوله به قتل رسانده است، با دستور تلفنی قاضی ویژه قتل عمد، در بیمارستان طالقانی مشهد دستگیر شد.

شب گذشته پیکر خون آلود جوانی حدود ۳۷ ساله به بیمارستان طالقانی مشهد انتقال یافت که هدف شلیک گلوله قرارگرفته بود اما معاینات اولیه پزشکان نشان داد که جوان مذکور علایم حیاتی ندارد و بر اثر عوارض ناشی از اصابت گلوله جان باخته است.

به همین دلیل کادر درمانی بلافاصله ماجرا را به عوامل انتظامی مستقر در بیمارستان اطلاع دادند و لحظاتی بعد قاضی ویژه قتل عمد مشهد در جریان جنایت مسلحانه قرارگرفت. با توجه به اهمیت موضوع ،قاضی دکتر صادق صفری که احتمال می داد انتقال دهندگان مجروح به مرکز درمانی ، نقشی در وقوع حادثه داشته باشند بی درنگ دستور بازداشت افراد مظنون را تلفنی صادر کرد و سپس برای انجام تحقیقات میدانی عازم بیمارستان شد.

دقایقی بعد با حضور قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی وانقلاب در مرکز درمانی، مشخص شد ضارب جوان ۳۱ ساله ای است که مجروح را به مرکز درمانی رسانده بود اما قبل ازآن که در جریان مرگ برادر بزرگ ترش قرارگیرد با دستور تلفنی مقام قضایی توسط نیروهای کلانتری قاسم آبادبازداشت شده بود.

طولی نکشید که  با کشف ده ها میلیارد چک خون آلود در جیب مقتول بررسی های تخصصی آغاز و سلاح ضارت نیز کشف شد. درهمین حال شب گذشته قاضی دکتر صفری با تایید دستگیری ضارب مسلح در مرکز درمانی ،به خبرنگار روزنامه خراسان گفت:بررسی های قضایی در باره انگیزه متهم و افشای زوایای پنهان این پرونده جنایی آغاز و مشخص شد که حادثه مذکور در بولوار امامیه منطقه قاسم آباد رخ داده است. وی افزود: تحقیقات پلیسی توسط گروهی از کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ محمد مرادی ( افسر پرونده ) ادامه دارد/سجادپور-خراسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *