تخفیف ۵۰ درصدی عوارض ساختمان در مناطق الحاقی و بافت فرسوده سبزوار

تخفیف ۵۰ درصدی عوارض ساختمان در مناطق الحاقی و بافت فرسوده سبزوار

 

معاون اداري مالي شهرداري سبزوار گفت: با موافقت شوراي اسلامي شهر به مناطق الحاقي سبزوار و سكونتگاه هاي غير رسمي تا پايان سال جاري ۵۰ درصدي تخفيف عوارض ساختماني مي گيرد.

 

به گزارش روابط عمومي شهرداري سبزوار، بهروز استيري در توضيح اين خبر افزود: شورا در در دويست و هشتاد و سومين جلسه خود با لايحه تقديمي به شهرداري اجازه داد كه به املاك الحاقي و سكونتگاه هاي غير رسمي شامل محلات عيدگاه، نيروگاه، كلاته سيفر، قلعه نو، صالح آباد، زرگرها، اسلام آباد و جعفر آباد و فقط كاربري هاي تقاطع راه روداب و اراضي شرق صالح آباد تا پايان سال ۹۶ نسبت به دريافت پايانكار، پرداخت جرائم و يا پروانه ساختماني اقدام نمايند.

 

او هدف از تقديم اين لايحه به شوراي شهر را ترغيب و تشويق مالكين در محلات هدف نسبت به پرداخت جرائم، عوارض شهري در راستای کمک به ساکنان این مناطق برای تسویه بدهی و دریافت سند مالکیت بيان كرد.

 

استيري در ادامه اظهار داشت: اگر مالكين مناطق مذكور در ماه اول از تاريخ ابلاغ نسبت به پرداخت نقدي بدهي خود نمايند مشمول ۵۰ درصد تخفيف، در ماه دوم از تاريخ ابلاغ نسبت به پرداخت نقدي بدهي خود نمايند مشمول ۴۵ درصد تخفيف، در ماه سوم از تاريخ ابلاغ نسبت به پرداخت نقدي بدهي خود نمايند مشمول ۴۰ درصد تخفيف، در ماه چهارم از تاريخ ابلاغ نسبت به پرداخت نقدي بدهي خود نمايند مشمول ۳۰درصد تخفيف، اعطا مي شود.

 

معاون اداري مالي شهرداري سبزوار گفت: مالكيني كه بعد از پايان سال جاري به شهرداري مراجعه نمايند مشمول تسهيلات فوق نمي شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *